Akce

70 let školy - Výstava v Týně nad Vltavou

Výtvarný obor zahájil výstavou výtvarných prací první z akcí věnovaných k 70. výročí založení školy. Naše škola vznikla jako pobočka školy v Týně nad Vltavou a to 1. 9. 1953. Tendy spadala Bechyně pod okres Týn nad Vltavou a tak vznik školy pod Hudební školou v Týně nad Vltavou byl jen logický. My jsme se rozhodli tento začátek připomenout společnou akcí naší a vltavotýnské ZUŠ. 9. února jsme zahájili výstavu v Městské galerii v Týně nad Vltavou a žáci a učitelé hudebního oboru zdejší ZUŠ Karla Komzáka uspořádali na zahájení výstavy koncert. Slyšeli jsme housle, klavír, zobcovou flétnu, elektrickou kytaru i překrásný zpěv. Za město Bechyně přijel akci podpořit pan starosta Ondřich. Výstava slaví velký úspěch ( uskutečnilo se několik výtvarných dílen v prostorách galerie navázaných na výstavu), jejím obsahem je jakési výstavobraní, to nejzajímavější z posledních dvou výstav výtvarného oboru naší školy, tedy práce z výstavy VZOR: Město, věnované 700. výročí založení města (červen - srpen 2023) a ze Zimní výstavy (prosinec 2023 - únor 2024). Děkujeme za milé přijetí ve městě, pod kterým naše škola vznikla.

70 let školy - Výstava v Týně nad Vltavou 70 let školy - Výstava v Týně nad Vltavou 70 let školy - Výstava v Týně nad Vltavou 70 let školy - Výstava v Týně nad Vltavou 70 let školy - Výstava v Týně nad Vltavou 70 let školy - Výstava v Týně nad Vltavou 70 let školy - Výstava v Týně nad Vltavou 70 let školy - Výstava v Týně nad Vltavou 70 let školy - Výstava v Týně nad Vltavou 70 let školy - Výstava v Týně nad Vltavou 70 let školy - Výstava v Týně nad Vltavou